PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 70.000 m² 245.000 Euro (Laknas)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Laknas

Shitet Toke ne Laknas.Toka eshte 7000 m2 dhe eshte e tera e mbjelle me peme ulliri,ajo ka nje forme drejtkendeshi te rregullt,eshte e aksesueshme nga rruga.
Toka shitet me nje cmim mjaft te arsyeshem per zonen:
245.000 €
Per nje vizite ne prone,kontaktoni ne nr.tone te kontaktit +355686511111 ose ne e-mail realestate@immoalbania.com

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/