PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 3.500 m² 89.000 Euro (Vaqarr)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Vaqarr

Shitet toke ne nje fshat ne periferi te Tiranes, Vaqarr, me plan zhvillimi industrial, vetem 7.5 km larg Tiranes me siperfaqe 3500 m2 ne nje pllaje te embel qe eshte shume e pershtateshme per objekte bisnesi, ndertim vilash apo shtepish private. Toka ka forma te rregullt drejtkendesh gje qe krijon mundesi per shfrytezim maksimal. E orientuar nga Tirana, kjo prone te ofron nje pamje magjepse, por ajo cka e ben me terheqese kete toke jane rrezet e diellit qe e ndricojne ate ne me shume se 85% te kohes dhe kjo fale orientimit te saj ne Jug - Lindje dhe ne Perendim. Cmimi eshte shume i mire per zonen dhe vendndodhjen qe ka.

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/