PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 2.200 m² 121.000 Euro (Rinas)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Rinas

Shitet toke ne Fushe Preze prane Restorant Kollza, me plan zhvillimi industrial, 32 min larg Tiranes me siperfaqe 2200 m2 me forme te rregullt drejtekendeshe, rruge komunikimi dhe eshte shume e pershtatshme per te ndertuar sera, kapanone industriale ose fabrika prodhimi.
Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.

Cel. : +355686511111

Pėr mė tepėr informacion na ndiqni nė:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/