PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 3.700 m² 130.000 Euro (Rinas)ImmoAlbania
28.05.2020, 09:27
Zona/Rruga : Rinas

Shitet toke ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur Rruga e Aeroportit, tek First Car Rent me siperfaqe 3700 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale. E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe investimi. Ne kete pjese rruge lejohet edhe kalimi i kamionave. Vetem 30 min larg Tiranes si dhe 25 min larg qytetit te Durrsit, me lokacion zhvillim industrial. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi: 130.000 €

Per me teper informacion na ndiqni ne:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/