PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Lojėra Sony 300 LekeMod
17.01.2019, 23:27
SHES LOJĖRA PS 2, PS 3 dhe PSP te paluajtura.

lojėra PS 3--White knight chronicles-800 lek —Heavenly sword-800 lek---Ghostbusters-800 lek---Sirren Blood Curse-800 lek---Lair-800 lek---Rachet&Clank-800 lek--—Formula 1-500 lek---Motorstorm-500 lek---Resistance:the fall of man-500 lek--- Little Big Planet---800--- Singstar 1+2+Abba 1000 lek (jane si karaoke me mikrofona) ---Socom confrotation-500 lek---Warhawk-500 lek—dy lojėrat e fundit luajnė vetėm kur lidhet PS 3 me internetin. Dmth janė si Counter Strike.

lojėra PSP: Ridge Racer---F1---Loco Roco---Fired Up---Pursuit Force---Key of Heaven---Pac-Man---Medievil Resurrection---Twisted Metal---World Tour Soccer---Ape Academy---Lemmings---Talkman(ėshtė fjalor 6 gjuhėsh, anglisht,frengjisht,gjermanisht, italisht,spanjisht, japonisht dhe kur thua njė shprehje nė njė gjuhė ta kthen me tjetrėn)---Ape Escape---tė gjitha nga 300 lek-------Everybody`s golf---sudoku---B-Boy-200 lek
Moto GP---Shinobido---Socom fireteam bravo---Echocrome---Logan`s shadow---Resistance---Echoshift---Patapon---Atv offroad fury 4---Ghostbusters---Motorstorm:arctic edge --- Granturismo nga 500 lek

lojėra PS 2: Shiten gati falas (nė ēmim tė atyre kineze) lojėra origjinale (tė paluajtura) pėr PS 2---- Sly 3---Socom 3---Brave---Jak X---Moto gp---F 1---Soulcalibur 3---Ape Escape---B boy---Genji---Rogue Ralaxy---24 the game---Rachet gladiator nga 300 lek
God of war---Sypfon filter Motorstorm:arctic edge---Ghostbusters---Daxter&clank---Atv offroad fury 4 nga 500 lek

Cinetic combat, Play 2, Play 3, dhe 4 lojėra tė tjera qė luajnė me Kamera Playstation 2
Camera pėr Playstation 2 (mund tė pėrdoren dhe pėr kompjuter nqs zbresim driver nga internet) -300 lek

Cel. : 0673018604Cel. : 067 3018604