PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Krevat per femije 8.000 LekeSuela.lusi
04.10.2018, 07:54
Shes krevat per femije nga mosha 0-4 vjec ...bashke me aksesoret ....dysheku eshte blere i ri dhe eshte perdorur vetem 4 muaj ....eshte dyshek antialergjik me aloe vera ka edhe shtresen mbrojtese per te mos depertuar gjerat e lengshme..(bashke me krevatin do te jepen disa carcafe dhurate) krevati eshte material dru.

Cel. : 0692606809