PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Eskavator me zinxhir Liebherr Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg. Liebherrlexalko
29.12.2018, 17:38
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e verdhe

EKSKAVATOR DHE BULDOZER

Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg.
Liebherr R944C, Viti 2008, 190 Kw, tonazhi 39000kg.
Liebherr L576, Viti 2007, 200 Kw, kova: 5.2 m3.

Per me shume info, na kontaktoni ne ne nr ton te cel, ose na vizitoni prane ekspozites tone, Rruga Industriale Tirane-Vore, Mucaj.

Cel. : 0674099037