PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Krevat per femije, vajza 8.000 LekeRoni k
12.09.2018, 10:52
Shitet krevat per femije, vajze me lekundje. Shume pak i perdorur dhe i kompletuar me dyshek shume te paster, 2 sirtare dhe twnde me perde.

Cel. : 0689097788