PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lushnje, shes karroc Chicco set 3.set larje Chicco.Krevat 140.000 Lekealdsan
08.09.2018, 10:52
Shitet Karroca Chicco Active 3 , ne gjende te shkelqyer pothuajse e re. Me te tre aksesoret si nga 1 muajshe deri je 5 vjec ku pjeset sherbejn per Ndejtese ne Makin dhe per karrocen. Shitet set per larje dhe nderrim e femijes Chicco i pa perdorur fare . Shitet Krevati i Markes Pici (pa tundje) ne gjendje te shkelqyer antibakterial si dhe dysheku ortopedik e anribakterial i markes njejt.
Cel. : 0682043111