PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke me ullishte 35.000 m2 per 16 Euro/m2 (Vore)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:03
Zona/Rruga : Vore

Shiten Ullishte ne koder Vore. Ullishte ne prodhimin e pastruar dhe sistemuar . Ka siperfaqe 35000m2. Nga kjo ullishte jane prodhuar 40 kunjtal vaj ulliri ne vit. Krahas prodhimit te Ullinjve,Kjo siperfaqe mund te perdoret edhe per kullota. Shitet per vetem 16 euro/m2 .

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com (https://www.merlinimobiliare.com/)
Cel. : 00355 684044520