PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 3.000 m² 30 Euro/m2 (Vore)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:00
Zona/Rruga : Vore

Shitet toke 3000m2 pak kilometra pas Vores dhe 400m2 larg autostrades Tirane-Durres . Terren i mrekullueshem per banim dhe veprimtari pune . Shitet per vetem 30 euro/m2 .

Cel. : +355 684044520