PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Jogging primi passi - Chichoeri-83
03.08.2018, 16:08
Jogging primi passi - Chicho.
Perdoret per te ndihmuar femijen ne hedhjen e hapave te pare, eshte me muzike dhe eshte dhe e paloseshme.
Ēmimi 2500 leke

Cel. : 0693621021