PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Krevat druri, dyshek dormeo dhe aksesoret 35.000 LekeErka M
05.07.2018, 17:27
Shitet krevat druri me rrota, modifikuar per tundje me dondol, dysheku dormeo me mbrojtesen e dyshekut, anesoret, jorgani, carcafet dhe lodra e krevatit me muzike

Cel. : 0695371071