PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Monopatine dhe skateborder 3.000 Lekehenr!anja
05.06.2018, 15:37
Shes nje monopatine ne gjendje sh te mire dhe nje skateborder pothuajse aspak te perdorur.

Cel. : 0693787156