PDA

Trego pamjen e plotė tė : Berat, Shes sende per femije bebeklaus..
04.06.2020, 14:34
Shes sende per femije ,krevat, boks, lodra te ndryshme me muzik, karoc 3 ne 1 etj.Sendet jan te firmave te njohura dhe shume pak te perdorura.Per me teper kontaktoni ne 0696124416 dhe WhatsApp