PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Karroce femijesh Gjermane ABC 3tec 230 EuroToni_77
31.07.2018, 11:49
Karroce femijesh me set aksesoresh per bebe dhe femije. Eshte marke gjermane ABC 3 Tec. Shume solide dhe komode ne perdorim. Design shume i bukur dhe i vecante. Per me shume mund te shikoni vidion ilistruese ne youtube : https://www.youtube.com/watch?v=1JAIcS8Z0w0


Cel. : 0697075777