PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kėrkoj garsoniere me qeraEri.2017
10.11.2017, 19:49
Kėrkoj garsoniere me qera mbi 30 m2. Tė jetė e mobiluar me orenditė e nevojshme dhe me ambjent gatimi. (Pranoj edhe oferta pėr 1+1). Falemnderit

Cel. : 0694795742