PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, nderroj Apartament (Rr. Fadil Rada)Bertijuaj
06.11.2017, 12:30
Zona/Rruga : Rr. Fadil Rada

Kam apartament 3+1+ 2 banja, ne katin e dyte te banimit, orientim Juglindje-Perendim, dhomat me parket, me grila dhe dopio xham, pallati eshte me ashensor dhe administrim. E nderroj me nje apartament po ne pallat te ri qe te jete brenda unazes dhe me siperfaqe 1+1 ose 2+1, kuptohet duke paguar edhe diferencen e lekeve.

Cel. : 0674451418