PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, okazion BLEJME APARTAMENTE-DYQANE-TRUALL ME KLERING DHE KESHHOLDING US
20.10.2017, 02:05
KERKOJME TE BLEJME APARTAMENTE DYQANE TRUALL ME NDERRIM OSE KESH VARET NGA OKAZIONET.
JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJME ME SIPERMARRSIT E PALLLATEVE TE CILET KAN NEVOJ PER NDIHME .
VETEM OKAZIONE NA DERGONI NE ADRESEN E MEPOSHTME TE EMAILIT.
EMAIL:holdingusoffer@hotmail.com