PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tenderNOJRE
19.10.2017, 17:12
Standart Tirane, ankand 50.000 Euro
Nese keni nje apartament ne zona te ndryshme te Tiranes dhe me nje cmim okazion deri ne 50000 mij € dhe deshironi pagese kesh ky eshte nr cel qe mund te paraqisni mundesine tuaj.vetem sms 0695662209.

Cel. : 0695662209

Cel. : 0695662209