PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Blej ApartamentsNOJRE
19.10.2017, 22:22
Standart Tirane, ankand 50.000 Euro
Nese keni nje apartament ne zona te ndryshme te Tiranes dhe me nje cmim okazion deri ne 50000 mij € dhe deshironi pagese kesh ky eshte nr cel qe mund te paraqisni mundesine tuaj.vetem sms 0695662209.