PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj Kerkoj te blej apartament me nderrim makine (Zona te Tiranes)Tana Information
21.09.2017, 18:05
Zona/Rruga : Zona te Tiranes

​Kerkoj te blej nje apartamen ne nje zone jo te shtrenjte
ta nderroje me nje makin dhe pjen tjeter lek kundrejt cmimit te zones
te dhenat e makines S350cdi blu efficeny nuk hapet nga taksa e luksit matic
2009 me 173000 kmkeylssgo,distronicline assist,timon druri,baxha xhami,
goma te reja michelin,kamermbrapa,sedilje lekure speci,ngrohje ftohje
,frenon vet deri ne 0 kmnjef kembsorin,bixenonintelignt


Per cdo informacion Kontaktoni
Agjensi Tana Information