PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes toke 17.000 m² 30 Euro/m2 (Fshati Vaqarr)Merlin Imobiliare
28.05.2020, 11:03
Zona/Rruga : Fshati Vaqarr

SHITET TOKE NE FSHATIN "PRUSH"

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. Prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirfillte biznesi dhe industriale. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 30 euro/m2 (i diskutueshem).

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:


Siperfaqja: 17.000 m2
Statusi: Toke (parcel)
Qyteti: Tirane
Zona: Vaqarre

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com (http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-fshatin-prush/)
Tel : +355 684044520