PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Kerkohet noter/e per bashkepunetor/e ne zyre Konsulence dhe perkthimesh per ndarje ambjentiZyre Konsulence sherbime
12.09.2017, 01:24
Kerkohet noter/e per bashkepunetor/e ne zyre Konsulence dhe perkthimesh per ndarje ambjenti dhe bashkepunim ne Zone teper te posacme afer Gjykates se Rrethit Tirane
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. tel: 0675535614