PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, marr me qera Apartament (Porcelan)Es.Ho
31.08.2017, 15:15
Zona/Rruga : Porcelan

Kerkoj nje apartament me qera (2 +1) per familje ne zonen e Porcelanit. Apartamenti duhet te jete i mobiluar dhe do te preferoja me arredim bashkekohor. E kerkoj per afat te gjate perdorimi. Buxheti per pagesen mujore te qerase 25,000 leke. Preferoj te jete ndertim i ri.

Cel. : 0696120169