PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Televizor philips 250 EuroBashkim. 1
24.08.2017, 12:22
Shitet LCD Televizor - philips ekrani 42 + pultin e vet origjinal + fishen e ushqimit + librin , udhezuesin e perdorimit dhe diskun e telivizorit qe kur jane bler me te, televizori eshte ne gjendje prefekte cmimi i diskutushem.

Cel. : 0682123998