PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes apartament (linze)arjan gulit
31.07.2017, 09:54
Zona/Rruga : linze

shitet apartament ne kompleks rezidencial ne linze 90m +18 m verande kati 1.behet dhe dupleks 4.80 i larte me hipoteke.mundesi per marreveshje per makine deri ne 10.000euro.cmimi 40.000euro.me makine ka cmim tjeter.

Cel. : 00355682091620