PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shqiperi, mbyllet biznesi shiten 10 KOMPJUTERA fujitsu siemens te kompletuara, Fotokopje/printer/skaner Cannon etc.. 150.000 Leke (Misto Mame)Internet Caff e Misto Mame
04.04.2017, 00:15
Zona/Rruga : Misto Mame

Mbyllet aktivitet internet caffe per arsye emigrimi.
Shiten te gjitha pajisjet bashke ku perfshihen :
10 KOMPJUTERA fujitsu siemens Esprimo E5720 procesor intel core 2 duo cpu , 2 giga ram, 160gbb hdd te kompletuara me (monitor ,tastiera, mouse,kufje)
ne gjendje optimale dhe te gjitha funksionale.

1 Fotokopje/printer/skaner Cannon IR 1024 A
10 tavolina kompjuterash
10 karrige te pajisura dhe me mbeshtetese dhe jastiqe per karrige
1 tavoline serveri per sherbim(tavoline me sirtar)
1 Amplifikator per muzike dhe me usb
1 figorifer i vogel model i vjeter
2 banera te medha reklam per ngjitje ne mur
5 kamera 4tech
2 switcha 16 poertesh
1 mikrotik

Te gjitha bashke vetem per 150.000 leke te reja

Cel. : 0696775081