PDA

Trego pamjen e plotė tė : Berat, shes Traktor m1-55 Viti 1994, 10.000 Euroauto pirko
28.03.2017, 09:48
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: portokalli
Fuqia KW..: 44

traktor me goma 4*4 me plug dhe frez traktori esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye se kam dy dhe esht i lart per pemtari

Cel. : 0697572395