PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine BMW 730d Viti 2006, 9.500 Eurokledio
27.02.2017, 15:25
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 184
KM..........: 234000

shitet bmw 730d 05/2006 sapo ardhur nga italia dhe esh targuar me letra deri ne 02/2018.makina ka 234.000 km te gjitha te deklaruara me liber servisi ne itali makina esht full optional tapeceria esht e paster nga jasht nuk ka as nje te gervishur,ka 3 celsa original ,cambio e motor esht ok,Makina esht me amortizator vaji,marshet ne timon,navigator i madh,Telefon,karikator mp3,Sediljet individuale-elektrike,dritat kseno,sensor parkimi para mbrapa origjinal.cmimi pak i diskutushem

Cel. : 0693754206