PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine karavan Renault RENAULT MASTER 2400 TURBO DIESEL Viti 2008, 7.500 EuroResalb Industry Shp.k
27.02.2017, 12:45
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 240000

Shes Renault Master 2400 turbo diesel 88 kw 120 cv, me tre vende. Kapaciteti 1600 kg.
Viti 2008 – 240.000 km
Eshte blere i ri dhe i eshte bere sherbim cdo 15.000 km
Gjendje perfekte, me klima, mbyllje me telekomande, dritare elektrike, cd, etj
Per patente B.
Dokumenta te sapo bera.
CMIMI 7.500 EURO (PA TVSH) I DISKUTUESHEM
Per info: 0694247668/0675147023


Tel. : 069 42 47 668

Cel. : 0675147023