PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Opel Agila Viti 2004, 1.700 EuroEnes Milo
26.02.2017, 18:51
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Shitet Opel Agila Viti 2004 1.0 Benzine 4+1, motor super economik,kondisjoner,xhama elektrik,pult per hapje,radio mp3 lcd usb ,ndricim led i kabines dhe frexhot,ndicim mjergulle,sherbime te kryera, Kambio Manuale,ne gjendje sh te mire xhenerike, Siguarion & koalidim deri ne Maj 2017.110 km te bera. Cmimi 1700 euro
Per me shume kontaktoni ne : 0688014243