PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Volkswagen GOLF IV TDI 6 MARSHE highline Viti 2001, 2.700 Euroautodurres
26.02.2017, 12:46
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 96
KM..........: 190'000

SHES GOLF IV ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE ,XHENERIKE DHE ESTETIKE

DOPJO AIR BAG
ABS,SRS
KLIMATRONIC
XHAMA ELEKTRIK
TAPICERIA SH.E MIRMBAJTUR
RADIO MP 3
GOMA 70%+DISQE ALUMINI
CELS ME PULT

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493