PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Mercedes-Benz C CLASS 220 CDI Viti 2005, 6.000 EuroALEN28
24.02.2017, 12:59
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 164000

MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI, KAMBIO AUTOMATIKE. BLERE NE GJERMANI NE JANAR 2014 ME LIBER SHERBIMESH DHE PERDORUR NE SHQIPERI VETEM NGA 1 PRONARE. SA PO I JANE NDERRUAR VAJI I MOTORRIT SI DHE I KAMBIOS SI DHE I KA TAKSAT E PAGUARA DERI NE JANAR 2018. 2 GOMAT E PARA JANE TE REJA NDERSA 2 TE TJERAT KANE 1 VIT PERDORIM. GOME REZERVE CONTINENTAL, DVD PER NAVIGATORE.

Cel. : 0689042470