PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, nderroj LOKAL (BLV BAJRAM CURRI PERBALLE GJYKATES SE RRETHIT)kendi2008
24.02.2017, 13:15
Zona/Rruga : BLV BAJRAM CURRI PERBALLE GJYKATES SE RRETHIT

http://www.njoftime.com/images/icons/icon1.png OKAZION!Tirane, shes ose nderrim, lokal Kati 1, 40 m² 160.000 Euro (Blv. Bajram Curri, perballe Gjykates se Rrethit)
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=397253&d=1484568412&thumb=1 (http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=397253&d=1487930926)http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=397254&d=1484568394&thumb=1 (http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=397254&d=1487930926)Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri, perballe Gjykates se Rrethit

Zona/Rruga : rr. Bajram Curri, perballe Gjykates se Rrethit

OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!
Bar-kafe, SHITET/NDERRIM perballe Gjykates se Rrethit ne bulevardin Bajram Curri.
Ndodhet me pamje nga rruga kryesore.
Lokali ka nje siperfaqe prej 40 m2 me 2 dalje, si dhe verande ne te dy anet dhe me lulishte te shfrytezueshme rreth 30 m2 ne pjesen e mbrapme.
Lokali jepet i arreduar me te gjitha pajisjet, kondicioner ,depozite uji, tavolina, karrige, banak, I rikonstruktur etj.
Zona eshte teper e zhvilluar dhe ka levizje gjate gjithe kohes.
PRANOHET DHE OPSIONI I NDERRIMIT ME NJE APARTAMENT (RR. DURRESIT, RR KAVAJES, BLLOK ETJ) + DIFERENCEN SHTESE.
Cmimi 160.000 EUR (PER ARSYE EMIGRIMI)

Tel. : 00355682002288foto 388275 (http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=388275&d=1487930926)foto 388276 (http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=388276&d=1487930926)

Cel. : 00355696015392

Cel. : 00355 068 200 2288Cel. : 00355 682002288/696015392