PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes xhip Nissan NISSAN X-TRAIL 2.2 NAFT Viti 2005, 4.400 Euroautodurres
26.02.2017, 11:47
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 240 '000

SHES NISSAN X TRAIL ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE ,MEKANIKE DHE ESTETIKE .

4 AIR BAG
4X4
KOMANDA NE TIMON
TAPICERIA SH.E MIRMBAJTUR
GOMA TE REJA+DISQE ALUMINI
GJENDJA E PERKRYER

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493