PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Renault RENO MEGANE 1.9 NAFT Viti 2003, 2.500 Euroautodurres
26.02.2017, 12:47
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 74
KM..........: 145 000

SHES RENO MEGANE (SCENIC) 1.9 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR E SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE DHE ESTETIKE.

DOPJO AIRBAG
KLIMATRONIC
2 KARTA
TAPICERIA SH.E MIRMBAJTUR
GOMA 70%+DISQE ALUMINI
SH.EKONOMIKE

CMIMI DISKUTUSHEM

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493