PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Opel OPEL MERIVA 1.7 NAFT CDTI Viti 2005, 3.000 Euroautodurres
26.02.2017, 11:50
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 92
KM..........: 151 000

SHES OPEL MERIVA 1.7 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE DHE ESTETIKE.

4 AIR BAG
ABS,SRS
DISQE ALUMINI
KLIMATRONIC
XHAMA TE ZI ORGJINAL
CELS ME PULT
TAPICERIA SH.E MIRMBAJTIR
GJENDJA E PERKRYER
SUPER EKONOMIKE

CMIMI DISKUTUSHEM

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493