PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Mercedes-Benz A 180 Viti 2007, 6.100 EuroShes Makina
27.02.2017, 18:02
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16681924_1338093566253645_313927175134493128_n.jpg ?oh=16bcacf9e9b775dc0105034beaf586c4&oe=59383C80

Mercedes-Benz A 180 cdi viti 2007 E sapo targuar pėr njė vit E ardhur Gjermania.
Nė gjendje perfekte Motori dhe Kamio. Xhenerisht nė gjendje tė pėrkryer.
Tapiceri e re. Llamarina e pastėr. 173000 km, Kamio Automatike

Ēmimi : 6100 euro

Cel : 0699855555