PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes xhip Mitsubishi outlander 4x4 Viti 2003, 7.300 EuroMerxhan
23.02.2017, 13:33
Karburanti: benzin gaz
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
KM..........: 130000 milje

Mitsubishi outlander 4x4 makina e ardhur nga usa ne gjendje super te mir e gatshme ne cdo lloj prove impjanti i montuar para 6 muajsh sherbimet te gjitha te bera sendile lekure baxho disqe te kromuar makina gjendet ne kompleksin usluga pran ish stacionit te trenit per te gjith blersit serioz pranojm dhe kembime ndrysho vlera me kembim

Cel. : 00355662033308