PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Toyota YARIS Viti 2007, 4.500 Eurokevinkruja1
24.02.2017, 21:32
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM..........: 130000

TOYOTA YARIS , VITI 2007 , MOTORR 1000 CC BENZINE , 130.000 KM ORIGJNALE , CD , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , ABS-AIRBAG , KOMPJUTER BORDI , OPSIONE NE TIMON , SENSOR DRITASH DHE SHIU , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4500 € . MAKINAAA TE TJERAA !! https://www.facebook.com/autoclassss/
CEL : 0692765740 , 0698506543

Tel. : 0692765740