PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Volkswagen lupo 3l Viti 2002, 2640 euroShes Makina
27.02.2017, 19:03
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p200x200/16427265_1319399641456371_2231204601712322870_n.jp g?oh=a8c5358341f8d580045f7c6ce9a71b8a&oe=590F3078

Volkswagen lupo 3l viti 2002 motor 1.2 tdi.
Kamio Automatike.
Nė gjendje perfekte Motori dhe Kamio. Xhenerikisht ėshtė shumė mirė.
Disqe alumini Goma tė reja. Tapiceri e re.

Okazion : 2640 euro


Cel : 0699855555