PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Nissan Mikro Viti 1999, 1550 euroShes Makina
27.02.2017, 18:58
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16387347_1316142178448784_1507165366342298331_n.jp g?oh=46492b434cfb90440c685f61207775d0&oe=58FF07AA

Nissan Mikro Kamio Automatike, VITI 1999 MOTOR 1.3 Benzine.
Kondicioner Motori dhe Kamio nė gjendje shumė tė mirė.
Xhenerisht nė gjendje tė pėrkryer.
Llamarina nuk ka asnjė gėrvishtje Tapiceria e pastėr

Cmimi : 1550 euro

Cel : 069 985 5555