PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, nderroj truall (Rradhime)me apartamente Vlore .Deadea75
05.09.2017, 12:58
Zona/Rruga : Rradhime

Nderroj toke Rradhime Vlore me apartamente ne Vlore Orikum Radhime ose ne zona te tjera bregdetare.Toka ka sip 6200 m larg nga bregu 1000 meter me projekt per ndertim vilash elitare.By passi qe po ndertohet do ti kaloje perballe dhe ky fakt do ja rrisi vleren ne te ardhmen.Toka ka hipoteke e trasheguar e vetem 1 pronar.Nderrohet edhe me apartamente ne Tirane apo bashkepunim me ndertues . Cmimi,i,nderrimit 50000 euro .i shitjes kesh 40000 .Cel 0692361460

Cel. : 0692361460