PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Seat Ibiza Viti 2001, 1250 euroShes Makina
27.02.2017, 18:01
https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16427803_1316142135115455_1080560135003979826_n.jp g?oh=1e7273405a648bda65f34490c305a4af&oe=58FE91CC

Seat Ibiza Viti 2001 Motori 1.4 benzinė.
Nė gjendje perfekte Motori dhe Kamio.
Tapiceri ėshtė nė gjendje tė pėrkryer.

Ēmimi : 1250 euro

Cel : 0699855555