PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkohet ambjent per Auto Servis nga 250 deri ne 1000m2ServisAuto
26.01.2017, 16:16
Kerkohet ambjent per Auto Servis nga 250 deri ne 1000m2, te jete i larte mbi 4m.
Gjithashtu te kete dhe vend per parkim.


Kontakt nr. cel: 0694025550


Cel. : 0694025550