PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, blej apartament 1+1 (Tirane brenda unazes)logistial
25.01.2017, 19:07
Zona/Rruga : Tirane brenda unazes

Blej apartamente OKAZION 1+1, te reja ose te vjetra, brenda unazes se Tiranes me certifikate pronesie.
Kontrate e menjehereshme dhe pagese e menjehershme tek noteri.
Nqs kane mobilim te mire vleresohet edhe mobilimi dhe blihet edhe mobilimi.
Nuk pranoj oferta per apartamente qe nuk kane certifikate pronesie. Ju lutem mos me dergoni okazione te tilla.
Gjithashtu mos dergoni oferta per apartamente qe jane jashte unazes.
Nqs keni problem me banken, atehere mund te negociojme qe ta zgjidhim dhe te likujdohet banka.
Kushdo qe disponon te tilla dhe do ti shese me cmim okazion ju lutem dergo email me te dhenat baze ne logistialreal@gmail.com dhe lini nr. e telefonit dhe whatsapp.
Do tju kontaktoj menjehere nqs paraqet interes qe ta shikoj apartamentin ne vend.

LOGISTIALREAL@GMAIL.COM

Tel. : logistialreal@gmail.com