PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Ford FORD C-MAX 1.6 NAFT Viti 2005, 3.200 Euroautodurres
26.02.2017, 12:51
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM.........: 190'000

SHES FORD C MAX 1.6 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR I SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE .

ABS,SRS,ESP,GOMA TE REJA 80%,KONDICIONER,TAPICERIA SH.E MIRMBAJTUR, GJENDJA E PERKRYER

CMIMI DISKUTUSHEM

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493