PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Mercedes-Benz A CLASS 170 CDI-ELEGANCE AUTOMAT(LUNGO) Viti 2002, 2.700 Euroautodurres
26.02.2017, 11:52
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM.........: 180'000

SHES BENZ A CLASS 170 CDI ELEGANCE I TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE ,MEKANIKE DHE XHENERIKE .

ABS,SRS
SENSOR
KAMJO TIPTRONIC
XHAMA ELEKTRIK
2 CELSA ME PULT
KONDICIONER
VERSION LUNGO
GJENDJA E PERKRYER

CMIMI DISKUTUSHEM

Tel. : 0672165338

Cel. : 0672277493