PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 6, 106 m² 20.000 Leke (Lagjia 6)Klodiana kastrati
12.01.2017, 14:56
Zona/Rruga : Lagjia 6

Shes apartament 3+1 ne lagjen 6 ne durres me siperfaqe 106 m2 ,pallat i ri me ashensor.Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi ,1 kuzhine te mobiluar me pjesen e gatimit, frigorifer, tavoline me 4 karrige, 1 dhome per pritje me oxhak dhe 2 banjo te kompletuara.Gjithashtu ka dhe nje ballkon te madh.Cmimi total i apartamentit eshte 500000 Euro. Per cdo lloj informacioni ju lutem kontaktoni ne nr 069 44 44 641.
FALEMINDERIT


Tel. : +355 52 500 026

Cel. : 0694444641